طراحی وب سایت نکاتی که قبل از خرید باید بدانید

بله تمامی سایت هایی که در شرکت طراحی سایت تهران کاسپید طراحی میشوند به صورت داینامیک میباشند و قابلیت تغییر در هر زمانی را دارند.

بسیار اهمیت دارد که پس از طراحی سایت، با استفاده از اصول سئو، در رتبه یک گوگل قرار بگیرید. در طراحی سایت فروشگاهی در مدیارست، اصول سئو در کد نویسی در نظر گرفته می شود و پس از راه اندازی، سایت در فاز جدیدی قرار می گیرد و باید بر روی سئو محتوا کار شود.

امروزه اغلب کسب و کارها از حالت سنتی خارج شده اند و همگام با تکنولوژی پیش می روند .

در حالیکه فرآیند طراحی و تدوین استراتژی برای ساخت یک سایت جدید و متفاوت، از نقطه پذیرش پروژه تا تحویل نهایی به چندین مرحله تقسیم میشود.

امکان سنجی نیاز مخاطبان وب سایت و بررسی رقبای داخلی و خارجی

فروشگاه اینترنتی داروخانه تهران سایت فروشگاهی پارس اپال فروشگاه اینترنتی مهیا شاپ اینجا (مهیا پروتئین)

یکی از قابلیت های سایت های فروشگاهی که البته مزیت های زیادی را نیز به همراه دارد، این است که شما می توانید در این سایت ها خبرنامه های مرتبط با فروشگاه خود را منتشر کنید .

من یک ربات نیستم آیتم های مرتبط شرکت طراحی سایت دارکوب ویژه

اما در اینترنت اوضاع متفاوت است. طبق آمارها در سال ۱۴۰۰، فقط بالای ۵۹ میلیون نفر کاربر ایرانی داریم. تصور کنید با داشتن سایت، روزانه توسط چند صد نفر، دیده می‌شوید.

در اولین تماس تلفنی و پیرو آن در جلسه مشاوره رایگان که به صورت حضوری برگزر میشود تلاش میکنیم تا با مطرح کردن سوالاتی هدفمند دید بهتری نسبت به آن کسب و کار، هدف از راه اندازی سایت جدید و پرسونای مخاطب کسب کنیم.

از میان ۵۹ میلیون کاربر ایرانی، حدود ۶۹ درصد آن‌ها با موبایل وارد سایت شما می‌شوند.

اگر شما صاحب یک کسب کار هستید و برای معرفی محصول یا خدمات خود به صورت اینترنتی پیشنهاد اینتن به شما طراحی سایت شرکتی با استفاده از نرم افزار مدیریت محتوا یا بصورت اختصاصی است تا راهی برای ورود به عرصه رقابت با وبسایت ها و شرکت های رقیب که فعالیتی مشابه شما دارند.

و اگر خیلی طول بکشد، افراد ممکن است وب سایت شما را بدون کلیک کردن روی چیزی ترک کنند.

جدیدترین نمونه کارهای فروشگاه اینترنتی طراحی شده در کاسپید :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *